קסם הקרמל - קייטרינג - קצת עלינו
 
קסם הקרמל הוקם בשנת 2004. מאז ועד היום הקייטרינג צובר תאוצה, מוניטין וקהל לקוחות משלו: לקוחות צעירים, נחושים המחפשים רעננות בשילוב חדשנות, יצירתיות איכות ויחס משפחתי. אנו מתחייבים להפיק עבורכם אירוע קסום במיוחד, כזה שייזכר גם בבחירת קייטרינג לאירוע המשפחתי הבא: האווירה, היחס, העיצוב,הנינוחות והיצירתיות הקולינרית יוצרים יחדיו אירוע קסום עליו יכולתם רק לחלום.
קייטרינג קסם הקרמל הוקם ע"י ניר ארביב צעיר נחוש ואמביציוזי, יחד עם השף חיים סופר שאמון על הצד הקולינרי. יחד משלבים השניים את חלומותיהם של אלפי אנשים ומפיקים בעבורם את הערב המושלם.
קייטרינג קסם הקרמל משלב בהרמוניה בין המטבח הישראלי, הצרפתי והאסייתי. אנו מציעים לכם דרכים שונות ומגוונות של סגנונות החל מאירוע הגשה ועד לאירוע "פארטי" כולל מטבח הפתוח המאפשר לאורחיכם לצפות בהכנת המנה.
 
 
את תפריט 2011 של קייטרינג קסם הקרמל מרכיבים נחישות עדכנות ומקצועיות. בניצוחו של השף חיים סופר, שף בעל ניסיון מגוון של 15 שנה.
חיים התמחה ועבד במסעדות ובחברות הקייטרינג הגדולות בארץ עד שהחליט להגשים את חזונו במטבח בניצוחו. בתפריט של קסם הקרמל ישנו ביטוי רב של ניסיון, למידה, חדשנות והתרגשות. לשף חיים סופר אין תפריטים קבועים. כל תפריט מתוכנן ומעוצב על פי דרישה בהתאמה לקהל היעד, בכל מנה מושקעים חשיבה ותשוקה יחד עם רמת קולינאריה גבוהה. כל אלו מאפשרים לנו בקייטרינג קסם הקרמל לספק לכם, לקוחותינו, בדיוק את מה שרציתם, קיוויתם או דמיינתם.
 
אצלנו בקסם הקרמל הצוות הוא זה שעושה את ההבדל. מדובר בצוות רענן ומקצועי.
מספר פעמים בשנה עובר הצוות השתלמויות במגוון נושאים שונים הקשורים בקולינריה. אנו מאמינים כי ככל שהצוות ידע יותר, יכיר וילמד את העסק מקרוב הוא ישדר נינוחות בטחון ויציבות, וישרה עליכם, לקוחותינו, הרגשה עוטפת.
הצלחת האירוע, אם זה חתונה, בר מצווה, מסיבה או כל אירוע אחר, מורכבת, לפני הכל, מהצוות המיומן שמקבל את פניכם בתחילת האירוע ונפרד מכם לשלום בסופו.

המוטו שלנו הוא מצוינות בשירות, שתשרה עליכם את ההרגשה כי בחרתם נכון!

 

 
 
 בשרי / חלבי  / צמחוני  / כשר  / שירותי בר
 
תן חוות דעתקרא חוות דעתקראו המלצות |
נבנה ע"י Mitchatnim
כתובת: משכית 22, הרצליה פיתוחטלפון: 054-4461672